لوگوی فرش ماشینی

جستجوی فرش براساس رنگ

خرید عمده فرش

major-carpet-sales.jpg

کارخانه های بزرگ فرش ماشینی که عرضه کننده بهترین برند فرش ماشینی هستند ، فروش فرش ماشینی را به دو صورت خرده فروشی و عمده فروشی انجام می دهند . تاجران و سرمایه داران از شهرهای دیگر ، با خرید عمده فرش ماشینی از کارخانه تولید کننده ، آن را به صورت خرده و با کسب سود کلان ، به خرده فروشان عرضه می کنند . بسیاری از تولید کنندگان قدرت فروش عمده فرش را ندارند ، به دلیل اینکه در فروش عمده ، تولید کننده باید قدرت نگه داشتن مقادیر بالایی از محصولات کارخانه اش را در انبار داشته باشد . پس عمده فروشان فرش ، نیازمند سرمایه بالا هستند .
مزایای خرید عمده فرش ماشینی
خرید فرش عمده ، قیمت ارزانتری نسبت به خرید خرده دارد . بسیاری از فروشندگان فرش ، در شهرهایی زندگی می کنند که آن شهرستان ، قدرت تولید فرش های ماشینی با کیفبت عالی را ندارند ، آن ها به سراغ شهرستان هایی می روند که قطب تولید فرش های ماشینی به حساب می آیند و از بهترین برند فرش ، به صورت عمده خرید می کنند و بدین صورت ، با ارائه محصولات با کیفیت در شهرستان خود ، از اعتبار بسیاری نزد مردم برخوردار می شوند .  در فروش عمده فرش ، ارتباط ، بین تولید کننده و مشتری است . به عبارتی ، کسی که قصد خرید عمده فرش را دارد ، پس از بازدید از کارخانه و دیدن کیفیت محصولات اقدام به خرید عمده می کند .
فروش عمده فرش ماشینی کاشان
یکی از بزرگترین کارخانه های تولید فرش ماشینی ، شرکت دیوان است که  عرضه کننده بهترین برند فرش ماشینی کاشان می  باشد . شهرستان کاشان ، از دیرباز به عنوان بهترین قطب فرش ماشینی شناخته شده است . در این شهرستان ، کارخانه های تولید کننده بسیاری وجود دارد که محصولات باکیفیت ارائه می کنند . شرکت دیوان ، به دلایل زیر توانسته است به یکی از  بزرگترین عمده فروشان و صادرکننده فرش تبدیل شود :
• این کاخانه تولید کننده انواع فرش های ابریشم مصنوعی با طرح های خاص ، فرش های آکریلیک که شباهت بسیاری به فرش های پشمی دارند ، فرش های مدرن با شانه و تراکم بالا ، فرش های ابعاد بزرگ ، محصولاتی با اشکال مخلف از قبیل مربع ، بیضی و دایره می باشد .
• کیفیت بالای محصولات این کارخانه ، خرده فروشان را از شهرهای دیگر به سوی خود جذب می کند . آکریلیک هیت ست شده که در برابر گرما و حرارت و پاخور شدن مقاوم است و ابریشم مصنوعی ، الیاف مورد استفاده این کارخانه در بافت محصولاتش می باشد . فرش های 1200 شانه آکریلیک ، که در برابر پاخور شدن مقاوم است و فرش های 700 شانه ابریشم که برای مکان های لوکس و فاخر مناسب است . این شرکت نیاز گوی همه سلیقه ها می  باشد . برای دکوراسیون های مدرن ، فرش های مدرن و برای دکوراسیون های سنتی و کلاسیک ، فرش های سنتی را تولید می کند . تولید فرش های ابعاد بزرگ و هم چنین با اشکال خاص ، سبب شده است تا نظر دیگر کشورها را به سوی خود جذب کند .
• این شرکت یکی از کارخانه هایی است که توانسته است محصولات با کیفیت را به صورت مستقیم و به قیمت درب کارخانه عرضه کند . عرضه فرش ارزان قیمت با کیفیت ، یکی از رموز موفقیت این کارخانه می باشد .
• این کارخانه تولید کننده فرش های 1200 شانه تراکم 3600 ، فرش های 700 شانه ابریشمی است . امروزه مشتریان فرش خواستار فرش های زیبا و لوکس هستند ، آن ها در کنار کیفیت ، به زیبایی فرش نیز اهمیت می دهند و به دنبال جدیدترین طرح ها و نقشه ها هستند . شرکت دیوان با استخدام طراحان زبر دست و استفاده از دستگاه hcix2 بهترین فرش ماشینی کاشان را در شانه و تراکم بالا و شبیه قالی های دستباف تولید می کند . ظرافت و زیبایی محصولات این شرکت ، زبانزد همه است . به کار بردن طرح های اصیل سنتی ایرانی که محبوب همه است ، طرح هایی که منحصر به شرکت دیوان است ، عامل پیشرفت در فروش این کارخانه شده است .
خرید اینترنتی فرش عمده کاشان
شرکت دیوان ، برای برخی از کسبه و تاجران که یکبار به این کارخانه آمده اند و کیفیت محصولات را از نزدیک نظاره گر بوده اند ، خرید اینترنتی فرش عمده را قرار داده است تا این افراد بتوانند با دیدن انواع طرح های جدید موجود در سایت را در کمترین زمان ، به محصولات مورد نظر خود دسترسی پیدا کنند و با هزینه بسیار کم ، از تحویل رایگان محصولات درب منزل ، بهره مند شوند . اصولا این خریداران عمده ، هر ماه باید برای خرید عمده فرش ، به این کارخانه بیایند و ممکن است رفت و آمد ، برای آن ها هزینه بر باشد . آن ها می توانند با خرید اینترنتی فرش عمده ، به راحتی و با کمترین هزینه ، به بهترین فرش های ماشینی دسترسی پیدا کنند .

خرید عمده فرش ماشینی, فروش عمده فرش ماشینی کاشان, خرید فرش عمده, صادرکننده فرش, فرش ارزان قیمت, فرش های 1200 شانه تراکم 3600, خرید اینترنتی فرش عمده کاشان
نـظـرات
نام و نام خانوادگی :
*
عنوان مطلب :
نظر شما :
*
دیگر مطالب کاربردی
خرید و سفارش جدیدترین محصولات فرش 700 شانه کاشان
فرش مربع شکل
فروش عمده فرش ماشینی کاشان
تحلیل قیمت فرش 1000 شانه
فروش عمده فرش فانتزی
ادامه
فرم ارتباط با واحد فروش اطلاعات تماس با فرش دیوان نماد اعتماد الکترونیکی نماد ضمانت پرداخت نماد ستاد ساماندهی
صاحب امتیاز : علی صدوقی
آدرس کارخانه : کاشان ، بلوار قطب راوندی ، کوی حکمت 33 ، شرکت فرش دیوان کاشان
واحد فروش : 9133647713 98+
تلفن ثابت : 03155534829
کد پستی : 8731653952
نماد اعتماد الکترونیکی
خرید اینترنتی فرش ماشینی
logo-samandehi