لوگوی فرش ماشینی

جستجوی فرش براساس رنگ

صادرات فرش ماشینی ایرانی

exporter-of-carpet.jpg

فرش های ایرانی ، سمبل هنر و فرهنگ ایرانیان است . قالی های دستبافت ایران و فرش های ماشینی بافته شده در ایران ، بدن شک ، مورد محبوب همه جهانیان است ، به گونه ای که سالانه میلیون ها توریست به ایران برای دیدن تار و پود قالی های ایرانی سفر می کنند .
صادرات فرش ایرانی
یکی از بزرگترین کشورهای صادر کننده فرش ، ایران است . سالانه میلیون ها تخته فرش ماشینی و تابلو فرش های ماشینی از ایران به کشورهای دیگر صادر می شود . صادرات فرش  ، یعنی ارسال فرش ، به کشورهای دیگر به قصد فروش و یا معاوضه . صادرات فرش ماشینی ، در چندسال اخیر سبب رشد و توسعه اقتصادی کارخانه صادر کننده می شود و اما هر تولید کننده و یا کارخانه ای ، قدرت صادرات فرش ایرانی را ندارد . کارخانه هایی می توانند صادرات فرش ماشینی را انجام دهند که از شرایط زیر برخوردار باشند :
استفاده از ماشین آلات به روز و مدرن و پیشرفته : یکی از دلایل محبوبیت فرش های ماشینی ایرانی ، ریز بافت بودن و ریز نقش بودن و ظریف بودن آن هاست و بافت فرش های ریز نقش میسر نمی شود مگر با استفاده از پیشرفته ترین دستگا های به روز دنیا . پس تولید کننده ای می تواند موفق باشد که این دستگاه ها را از کشورهای اروپایی وارد کند .
طرح های اصیل ایرانی : فرش های سنتی  با طرح های اصیل ایرانی از جمله فرش ترنج مرکزی ، طرح شکارگاه ، طرح افشان ، زبانزد همه جهانیان است . آن ها اصالت و فرهنگ ایرانی را در این طرح ها می بینند . تولید فرش های  سنتی می تواند گرایش کشورهای دیگر را به آن کارخانه بیشتر کند .
• آشنایی با علایق و سلایق کشورهای دیگر و تولید فرش هایی متناسب با سلایق و علایق آن ها .
استفاده از بهترین الیاف  بدون حساسیت و بدون پرزدهی : برای کشورهای دیگر جنس فرش ماشینی بسیار مهم است . الیاف آکریلیک هیت ست شده شبیه پشم است و برای بافت فرش های ماشینی مناسب است . فرش های بافته شده با الیاف ابریشم مصنوعی نیز ، مورد علاقه کشورهای دیگر می باشد .
• شرکت در نمایشگاه های بین المللی و شناساندن محصولات باکیفیت را به تمام جهانیان .
دیوان ، شرکت صادر کننده فرش ماشینی کاشان
زادگاه فرش ماشینی ایرانی در کاشان است و این شهر به عنوان قطب بزرگ فرش ماشینی شناخته شده است . محبوبیت قالی های دستباف کاشان و به دنبال آن فرش های ماشینی در بین جهان ، از افتخارات شهرستان کاشان است . تولید کنندگان این شهرستان ، با توجه به محبوبیت قالی های دستباف ، به فکر تولید فرش های ریز نقش و ریز بافت افتادند و بدین صورت نظر دیگر کشورها را توانستند به خود جلب کنند . کارخانه فرش ماشینی دیوان ، یکی از بزرگترین تولید کننده فرش ماشینی کاشان است که دارای سوابق بسیار در عرضه بهترین فرش های ماشینی با شانه و تراکم بالا را دارد . این شرکت در کنار فروش داخلی بهترین برند فرش ماشینی  ، در  زمینه صادرات فرش ماشینی کاشان نیز فعالیت دارد . این شرکت با استفاده ازالیاف شبیه پشم ، به تولید فرش های خاص منطبق با سلایق و فرهنگ دیگر کشورها می پردازد . فرش های ارسالی به خارج ، باید ظرافت و زیبایی و کیفیت بسیار داشته باشد و شرکت دیوان ، با رعایت این اصول مهم در بافت محصولاتش ، به یکی از بزرگترین صادر کننده فرش ماشینی تبدیل شده است . تولید فرش های ابعاد بزرگ با طرح های سنتی و اصیل ایرانی برای کاخ های اعراب ، تولید فرش های بیضی و دایره ای و مربع ، محبوبیت محصولات این شرکت را بیشتر کرده است . عرضه محصولات باکیفیت با قیمت بسیار مناسب ، از اهداف  اصلی این کارخانه می باشد .

صادر کننده فرش, صادرات فرش ماشینی, فرش های ریز نقش, بهترین برند فرش ماشینی, صادرات فرش ماشینی کاشان, فرش های ارسالی به خارج
نـظـرات
نام و نام خانوادگی :
*
عنوان مطلب :
نظر شما :
*
دیگر مطالب کاربردی
فروش اینترنتی فرش 1200 شانه کارخانه فرش کاشان
تحویل فرش درب منزل
چطور فرش ماشینی را مستقیم از کارخانه خریداری کنیم
امکان خرید مستقیم فرش از کارخانه فرش
فرش 1200 تراکم 3600
ادامه
فرم ارتباط با واحد فروش اطلاعات تماس با فرش دیوان نماد اعتماد الکترونیکی نماد ضمانت پرداخت نماد ستاد ساماندهی
صاحب امتیاز : علی صدوقی
آدرس کارخانه : کاشان ، بلوار قطب راوندی ، کوی حکمت 33 ، شرکت فرش دیوان کاشان
واحد فروش : 9133647713 98+
تلفن ثابت : 03155534829
کد پستی : 8731653952
نماد اعتماد الکترونیکی
خرید اینترنتی فرش ماشینی
logo-samandehi