لوگوی فرش ماشینی

جستجوی فرش براساس رنگ

فرش کاشان انتخاب اول فرش ماشینی

sale-kashan-carpets.jpg

فرش های ماشینی کاشان از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار هستند . تنوع در طرح ها ی فرش کاشان ، کیفبت به دلیل استفاده از بهترین نخ و مجهزترین دستگاه بافت ، قیمت مناسب محصولات ، از دلایل محبویت فرش کاشان می باشد .
تولیدات فرش کاشان
این شهرستان بیش از چهل سال است که در زمینه تولید فرش ماشینی ، سابقه درخشان دارد . این شهر ، 700 واحد تولید فرش های ماشینی را دارا می باشد که تولید کنندگان ، برای رقابت با هم و برای جذب مشتریان ، به تولید بهترین فرش ماشینی می پردازند . آن ها سعی  می کنند بهترین کیفیت را با بهترین قیمت ارائه دهند . هدف تولید کنندگان کاشان ، مشتری مداری است . کارخانجات کاشان ، تولیدات خود را از فرش های 350 شانه با طرح فرش راوند و با رنگ لاکی شروع کردند . با گران شدن فرش های دستباف ، تولید کنندگان به فکر تولید محصولات ریز بافت و ریز نقش افتادند تا بتواند جایگزینی به جای قالی های دستباف شود ولی دستگاه های قدیمی و ماکویی قادر نبود محصولات با شانه و تراکم بالا را تولید کند . آن ها دستگاه های مجهز و مدرن hcix2  را از شرکت وندویل خریداری کردند و توانستند زیباترین فرش های ماشینی ایرانی را با اقتباس از طرح های قالی های دستباف ، خلق کنند . امروزه فرش های 1200 شانه ، یکی از باکیفیت ترین و ریز نقش ترین فرش ماشینی است که با تولید آن ، تحولی عظیم در بازار فرش کاشان به وجود آمد .
انواع فرش ماشینی کاشان
تولید کنندگان کاشانی، به تولید انواع فرش ماشینی می پردازند . فرش های 500 شانه ، فرش 700 شانه ، فرش 1000 شانه ، فرش های 1200 شانه ، فرش های 1500 شانه ، فرش های مدرن و فانتزی ، فرش های با ابعاد بزرگ ، از تولیدات کارخانه جات فرش کاشان می باشد . تمامی اقشار جامعه بر اساس نیاز خود می توانند محصولات را انتخاب کنند . با بالاتر رفتن شانه و تراکم ، قیمت فرش ماشینی نیز افزایش می یابد .
صادرات فرش ماشینی کاشان
محبوبیت شهرستان کاشان در جهان ، به دلیل قالی های دستبافتی بود که به دست هنرمندان اصیل ایرانی بافته شد . خریداران کشورهای مختلف با رضایتی که از خرید قالی های دستباف داشتند ، به فرش های ماشینی کاشان نیز اعتماد کردند و از بهترین کارخانه ها ، برند معتبر فرش را خریداری کردند . بدین ترتیب صادرات فرش ماشینی کاشان به کشورهای مختلف ، زیاد شد تاجایی که سالیانه ، میلیون ها تخته فرش ، به کشورهای مختلف صادر می شود . تولید فرش های شبیه دستباف ،  طرح های اصیل و سنتی ایرانی ، کیفیت بالای محصولات ، قیمت فرش ماشینی کاشان ، شرکت در نمایشگاه های بین المللی ، از دلایل صادرات فرش کاشان می باشد .
خرید مستقیم فرش کاشان از کارخانه
شرکت دیوان ، با عرضه بهترین برند فرش ، توانسته است در میان خریداران داخلی و خارجی رزومه خوبی داشته باشد . استفاده از بهترین الیاف آکریلیک هیت ست شده ، استخدام بهترین طراحان خبره و خوش ذوق در خلق زیباترین طرح های جدید فرش ماشینی کاشان ، استفاده از نظران روان شناسان در انتخاب رنگ فرش ، خریداری دستگاه hcix2 از کشورهای اروپایی ، استفاده از بهترین و باکیفیت ترین رنگ ، توجه به زیبایی فرش در کنار کیفیت ، از ویژگی های محصولات تولید شده شرکت دیوان می باشد . رمز موفقیت این شرکت ، عرضه بهترین کیفیت با قیمت مناسب است . این کارخانه ، به این دوران نوسانات اقتصادی و بالا رفتن قیمت فرش های ماشینی توجه کرده و با فروش مستقیم فرش کاشان ، رابطه ها و واسطه ها را حذف کرده و توانسته است قیمت محصولات را کاهش دهد و  فرش را به قیمت درب کارخانه عرضه کند . این شرکت ، بر خلاف دیگر تولید کنندگان ، برای کاهش قیمت ها ، از کیفیت مواد اولیه نمی کاهد ، بلکه بهترین فرش ماشینی را باقیمتی خوب و مناسب ارائه می دهد . کارخانه بزرگ دیوان ، در کنار فروش حضوری ، فروش آنلاین فرش کاشان را با هدف عرضه مستقیم و بی واسطه و فراهم آوردن بستری برای بررسی و انتخاب و خرید فرش ماشینی کاشان ، ایجاد کرده است . هدف اصلی این کارخانه ، بی نیاز کردن مشتریان از مراجعه حضوری به کارخانه می باشد . تحویل فرش درب منزل ، از تعهدات اصلی این فروشگاه آنلاین می باشد . یکی از بزرگترین رموز موفقیت این کارخانه در امر فروش فرش کاشان این است که علاوه بر اهمیت دادن به کیفیت محصولات ، به زیبایی فرش ماشینی نیز اهمیت می دهد و متنوع ترین طرح ها و رنگ ها را در اندازه های مختلف اعم از ابعاد استاندارد و فرش های بزرگ پارچه و ابعاد سفارشی مشتری و در شکل های مختلف اعم از فرش های مربعی شکل ، دایره ای ، بیضی ، تولید می کند .

خرید مستقیم فرش کاشان از کارخانه, فروش مستقیم فرش کاشان, طرح های جدید فرش ماشینی کاشان, زیباترین فرش های ماشینی ایرانی, فروش فرش کاشان, قیمت فرش ماشینی کاشان, صادرات فرش ماشینی کاشان
نـظـرات
نام و نام خانوادگی :
*
عنوان مطلب :
نظر شما :
*
دیگر مطالب کاربردی
خرید ارزان فرش های ۷۰۰ شانه
همه چیز در مورد فرش 1200 شانه
توصیه هایی مهم در مورد انتخاب فرش ماشینی
فروش عمده فرش ماشینی اصل کاشان
جدیدترین مدل فرش 1200 شانه ماشینی
ادامه
فرم ارتباط با واحد فروش اطلاعات تماس با فرش دیوان نماد اعتماد الکترونیکی نماد ضمانت پرداخت نماد ستاد ساماندهی
صاحب امتیاز : علی صدوقی
آدرس کارخانه : کاشان ، بلوار قطب راوندی ، کوی حکمت 33 ، شرکت فرش دیوان کاشان
واحد فروش : 9133647713 98+
تلفن ثابت : 03155534829
کد پستی : 8731653952
نماد اعتماد الکترونیکی
خرید اینترنتی فرش ماشینی
logo-samandehi