لوگوی فرش ماشینی
جستجوی فرش براساس رنگ

خرید فرش اصل از کارخانه فرش کاشان

original-rug-from-kashan-carpet-factory.jpg

اهمیت شهر کاشان در تولید فرش و قالی به اندازه ای است که این شهر جزء یکی از مهم ترین شهر های ایران در زمینه تولیدات صنایع دستی و نساجی به حساب می آید . قبل از روی کار آمدن فرش های دستبافت و رونق گرفتن آن ها تعداد زیادی از هنر های دستی و هنر های دستی در شهرستان کاشان رواج داشته است ؛ بعد از آن به مرور زمان و با پیشرفت تکنولوژی و تولید فرش های ماشینی با ویژگی های خود توانستند جای فرش های دستباف را گرفته و کف پوش محبوب خانه ها شوند .
هنر و وجاهت فرش های دستبافت قابل مقایسه با محصولات ماشینی نیست اما فرش های ماشینی جایگزین مناسبی برای کسانی هستند که توان مالی خرید فرش های دستبافت را نداشته و قصد دارند از محصول ، جهت گستراندن در مناطق پر رفت و آمد خانه استفاده کنند .  حال آنکه خرید کدام فرش ماشینی بهتر است و برای خرید کدام برند فرش ماشینی را انتخاب کنیم ، و آیا محصول خریداری شده ، فرش اصل است یا تقلبی ، از مسائلی است که ذهن خریداران را به خود مشغول ساخته است .
قطعا آوازه و شهرت کیفیت خوب و مرغوبیت برند ها و محصولات کاشان به گوش همگان رسیده است و هر جا صحبت از خرید فرش های ماشینی به میان می آید یکی از گزینه های پیش رو خرید از کارخانه فرش کاشان است . تمام محصولاتی که در شهرک های صنعتی کاشان تولید می شوند در بازه فرش های کاشان قرار می گیرند .
مقالات و منابع علمی متعددی در رابطه با ویژگی های فرش ماشینی کاشان و چرایی انتخاب این محصولات در دسترس قرار گرفته است ، در این نوشتار سعی بر آن است که نکات مهم و ضروری در مورد راهنمای خرید از کارخانه فرش کاشان به صورت کلی و جامع پرداخته شود .
راهنمای خرید فرش ماشینی اصل از کارخانه فرش کاشان
کارخانه ها و برند های مختلفی محصولات خود را  تحت عنوان فرش کاشان تولید و روانه بازار می کنند . همانطور که در بالا اشاره شد تمام محصولاتی که در کارخانه جات این شهر تولید می شوند نام فرش کاشان را یدک می کشند اما هر کدام برند و گروه تولیدی متفاوتی از دیگری دارند . اشتباه رایج نا آشنایان فرش و قالی آن است که فرش کاشان را یک برند و محصولی خاص می دانند . تعداد زیادی کارخانه در شهر کاشان وجود دارد که به رقابت با یکدیگر پرداخته و محصولات را به بهترین نحو ممکن تولید می نمایند در این میان افراد سودجویی هم هستند که با سوء استفاده از این فضا برند های تقلبی را تحت عنوان فرش ماشینی کاشان در بازار عرضه داشته و حاضرند نام و شهرت تولید کنندگان را به بهای سود خود ضایع نمایند از این رو خریداران باید نسبت به اصالت فرش و مرغوب بودن محصول اطمینان حاصل نمایند . ساده ترین راه به پی بردن اصالت فرش مراجعه به برچسب پشت فرش ( شناسنامه ) می باشد در ادیکت پشت فرش تمام ویژگی های مورد نیاز خریدار عنوان شده است دقت نمایید که گروه تولیدی یکی از برند ها و کارخانه جات شهر کاشان باشد . برای مثال گروه تولیدی شرکت دیوان یکی از بهترین برند فرش ماشینی کاشان است که به علت داشتن ویژگی های فنی و ظاهری ناب مشتریان پر و پا قرض زیادی را دارد . پس تا اینجا دانستیم خرید از کارخانه فرش کاشان به معنای خرید یکی از برند های این شهر است .
خرید رضایت بخش و خوب مستلزم رعایت اصول و نکاتی است ، در صورت رعایت نکات می توان به داشتن خریدی خوب اطمینان داشت . اولین و مهم ترین نکته انتخاب شانه و تراکم فرش است . شانه و تراکم در ظاهر فرش نقش تعیین کننده ای دارد . تراکم و شانه های بالا فرش ، را زیبا و ریز نقش نشان می دهند ، از طرفی کیفیت و استحکام فرش هم به شانه و تراکم وابسته است . میزان تراکم و شانه های بالا به علت داشتن تعداد گره بیشتر مستحکم تر ، در هم تنیده تر ، فشرده تر و در کل حجیم تر خواهند بود . اما الزاما هر شانه و تراکم بالایی خوب نیست ، چراکه نیاز است در خرید فرش به کاربرد آن دقت شود . ساده ترین مثال در این زمینه تفاوت کاربرد فرش های 700 شانه و فرش 1200 شانه است . محصولات 700 شانه گزینه مناسبی برای مکان های پر رفت و آمد و پاخور هستند در حالی که از فرش های 1200 شانه نباید برای چنین مکان هایی کمک گرفت . فرش های 1200 شانه بافته شده اند تا در مکان های لوکس خانه مانند پذیرایی انداخته شده و با طرح و رنگ زیبای خود چشم را نوازش دهند .این محصولات ، قیمت نسبتا بالاتری داشته و عموماجنبه زیبایی آن ها بر جنبه کاربرد و پار خوردگی غالب است . از آنجایی که عموم صادرات ، فرش های 1000 و 1200 شانه هستند تفکر رایج آن است که چنین فرش هایی دارای مرغوبیت و کیفیت بهتر است .
در حالی که مرغوبیت و کیفیت فرش از الیاف و نخ مصرفی ( خصوصا نخ خاب ) ناشی می شود ، تولید کنندگان کاشانی تمام هم و غم خود را جهت استفاده از بهترین الیاف موجود و به طبع آن داشتن بهترین کیفیت بکار می گیرند و این اصلی ترین ویژگی فرش های کاشان است که آن ها را به سایر محصولات برتری داده است . 
شاید شناسایی اصالت فرش برایتان کار دشواری باشد ، ما به شما تکنیکی ساده آموزش می دهیم با استفاده از این تکنیک به راحتی خواهید توانست فرش های اصل را از فرش های تقلبی تمایز دهید . بر پشت فرش های اصل ، برچسب حاوی اطلاعات حک شده است . دقت نمایید که تمامی فرش های اصل و قابل اعتماد دارای گارانتی و ضمانت نامه خواهند بود . داشتن گارانتی نشان می دهد که فروشنده  از دوام و کیفیت محصول خود اطمینان داشته است و با ارائه گارانتی این اطمینان را به مشتری منتقل می نماید .
خرید فرش اصل کاشان از کارخانه فرش ماشینی دیوان
گروه تولیدی دیوان با داشتن سابقه ای درخشان در زمینه تولید فرش اصل و با کیفیت و درجه یک خود را در فروشگاه های آنلاین و فیزیکی در معرض فروش قرار داده است . تمامی ویژگی های عنوان شده جهت ارائه یک فرش خوب را می توان در محصولات این کارخانه یافت . همچنین ارائه گارانتی و ضمانت نامه ویژگی مهم کارخانه دیوان است .

خرید فرش ماشینی اصل, بهترین برند فرش ماشینی, خرید از کارخانه فرش کاشان, کارخانه فرش ماشینی کاشان, فرش خوب, فرش اصل کاشان
نـظـرات
نام و نام خانوادگی :
*
عنوان مطلب :
نظر شما :
*
دیگر مطالب کاربردی
تولید فرش های استاندارد
شرایط صادرات فرش ماشینی به سایر کشورها
چگونگی چیدمان فرش و لوازم در منزل
نکات مهم قبل از خرید فرش ماشینی
تعداد رنگ فرش
ادامه
فرم ارتباط با واحد فروش اطلاعات تماس با فرش دیوان نماد اعتماد الکترونیکی نماد ضمانت پرداخت نماد ستاد ساماندهی
صاحب امتیاز : علی صدوقی
آدرس کارخانه : کاشان ، بلوار قطب راوندی ، کوی حکمت 33 ، شرکت فرش دیوان کاشان
واحد فروش : 9133647713 98+
تلفن ثابت : 03155534829
کد پستی : 8731653952
خرید اینترنتی فرش ماشینی
logo-samandehi