لوگوی فرش ماشینی

جستجوی فرش براساس رنگ

سایت کارخانه تولید فرش کاشان

online-carpet-sale.jpg

در چند سال اخیر ، افراد برای خرید فرش ، به مغازه ها مراجعه می کردند و از نزدیک با تارو پود و کیفیت محصول آشنا می شدند و سپس به خرید ، اقدام می کردند . ولی با پیشرفت تکنولوژی و بیشتر شدن تعداد فروشگاه های آنلاین فرش ، تولید کنندگان فروش خود را گسترده تر کردند و با به کارگیری استراتژی پایین آوردن قیمت فرش ماشینی در فروش آنلاین فرش توانستند در این زمینه موفقیت لازم را کسب کنند .
مزایای خرید اینترنتی فرش چیست ؟
فروشگاه های آنلاین در زمانی که خریدار بخواهد ، آماده سرویس دهی به آن ها می باشد . مشتری می تواند ساعت های بسیار در فروشگاه ، به بررسی و مقایسه طرح ها و رنگ ها بپردازد و به مشتری حق انتخاب بیشتری می دهد و مشتری می تواند در کمترین زمان ، تمامی محصولات فروشگاه را ببیند و بهترین ها را بپسندد . صرفه جویی در وقت و هزینه ، یکی از آیتم های بسیار مهم در خرید آنلاین فرش ماشینی است . در خرید آنلاین ، یک رابطه مستقیم میان فروشنده و خریدار است .
کارخانه تولید فرش کاشان
شهرستان کاشان ، تعداد زیادی کارخانه های تولید فرش ماشینی دارد که روزانه این کارخانه ها بیش از هزاران محصول تولید و عرضه می کنند . این شهر توانسته است عنوان پایتخت فرش را به خود بگیرد . از میان این کارخانه ها ، تولید کننده ای موفق است که دارای شرایط زیر باشد :
• کیفیت محصولات کارخانه بالا باشد . استفاده از الیاف آکریلیک هیت ست شده ، و استفاده از  دستگاه بافت hci  کیفیت محصولات را بالا می برد .
• تنوع در طرح و رنگ بالا باشد تا خریدار حق انتخاب داشته باشد .
• بالابردن شانه و تراکم قالی و نزدیک کردن محصولاتشان به فرش دستباف
• کارخانه ، در کنار خرید حضوری ، خرید اینترنتی فرش را نیز قرار بدهد .
تولید کنندگان کاشان ، سعی کردند با رعایت موارد بالا ، محبوبیت فرش ماشینی کاشان را بیشتر کنند . به همین دلیل است که خریداران فرش ، به دنبال کارخانه فرش ماشینی کاشان هستند . امروزه به دلیل وجود واسطه ها و فروش محصولات با برندهای تقلبی ، مشتریان می خواهند یک خرید بدون واسطه داشته باشند . برای این کار خریداران ، یا به دنبال پیدا کردن آدرس کارخانه فرش می روند و یا از طریق جستجو در دنیای اینترنت ، به فروشگاه آن کارخانه مراجعه می کنند و با مشاورین کارخانه تماس می گیرند و محصولات را یا از طریق حضوری یا آنلاین ، خریداری می کنند . این نوع خرید برای مشتری ، یک خرید امن است و مشتری از اینکه با خود تولید کننده در ارتباط است ، بسیار احساس رضایت دارد .
معرفی کارخانه تولید فرش کاشان
شرکت دیوان ، یکی از بزرگترین کارخانه تولید فرش ماشینی کاشان است . این کارخانه ، با تجربه بسیاری که در تولید فرش ماشینی دارد ، توانسته است محبوبیت و روزمه بسیار بالایی در میان مشتریان داشته باشد . از ویژگی های محصولات این کارخانه به شرح زیر می باشد :
• استخدام بهترین طراحان خبره برای طراحی جدیدترین طرح های فرش ماشینی اعم از طرح های سنتی و طرح های مدرن . با توجه به اینکه امروزه خریداران از قالی تنها به عنوان کفپوش استفاده نمی کنند و فرش ، نقش بسیار مهمی در دکوراسیون منازل دارد .
• بالا بردن کیفیت فرش ماشینی به دلیل استفاده از دستگاه hci و استفاده از مواد اولیه مرغوب و باکیفیت آکریلیک در بافت محصولات .
• عرضه محصولات با شانه و تراکم بالا که دستبافتگونه است .
• برای مشتریان امکان حضور در کارخانه و خرید حضوری را فراهم کرده است .
شرکت دیوان ، به دلیل تقاضای بسیار مشتریان در امر خرید محصولات این کارخانه و همچنین به دلیل اینکه برخی از فروشندگان اقدام به فروش فرش های تقلبی با برند معتبر شرکت دیوان می کردند ، و همین طور برای مشتریانی که قدرت مراجعه حضوری به کارخانه را ندارند ، فروش اینترنتی فرش را فراهم کرده است تا مشتریان بتوانند یک خرید مستقیم و بدون واسطه با کارخانه داشته باشند . این کارخانه به دلیل تولید محصولات در تعداد بالا ، به فروش عمده فرش ماشینی به صورت آنلاین و حضوری نیز می پردازد .
سایت کارخانه تولید فرش کاشان
این شرکت ، در فروش اینترنتی ، همانند فروش حضوری نیز موفق بوده است . دلیل موفقیت شرکت دیوان در فروش آنلاین فرش به شرح زیر می باشد :
1. امکان جستجوی طرح ور نگ ورد نظر :
این فروشگاه آنلاین ، به دلیل بالا تنوع بسیار در طرح و رنگ ، برای کاربر ، امکان جستجو طرح و رنگ را فراهم کرده است .
2. کیفیت فنی بالای فروشگاه آنلاین :
استفاده از جدیدترین متدهای برنامه نویسی وب و طراحی قالب با رابط  کاربری قوی و آسان و استفاده از تجربیات کاربران اینترنتی خرید فرش در برنامه نویسی امکنات فروشگاه اینترنتی فرش دیوان .
3. اطلاع کامل محصولات :
تمامی محصولات ، دارای اطلاعات کاملی است تا خریدار بتواند با یک نگاه از مشخصات محصول باخبر شود .
4. محتوای خوب :
هدف از شرکت دیوان برای ایجاد فروشگاه اینترنتی ، صرفا فروش نیست ، بلکه دادن محتوای خوب به کاربر ، یکی دیگر از اهداف این فروشگاه می باشد .
5. تحویل فرش درب منزل :
بسیاری از فروشندگان اینترنتی ، قادر نیستند که محصولات را درب منزل به دست مشتری برسانند ولی شرکت دیوان ، در خرید اینترنتی ، تحویل فرش درب منزل را به صورت رایگان و در کمترین زمان ممکن انجام می دهد . یکی از دلایلی که شرکت دیوان می تواند در تحویل محصول ، با سرعت بالا ، عمل کند ، این است که این کارخانه ، تولید کننده است و تمامی محصولات در فروشگاه آنلاین را در کارخانه موجود دارد . پس وقتی مشتری محصولی را سفارش می دهد ، در کمترین زمان می تواند به محصول مورد نظر دسترسی پیدا کند .
6. ضمانت نامه همراه محصولات :
این شرکت ، همراه تمامی فرش های ارسالی ، ضمانت نامه و بیمه نامه قرار می دهد .
7. برچسب پشت فرش با برند معتبر فرش ماشینی :
تمامی محصولات شرکت دیوان ، دارای برچسب حاوی اطلاعات می باشد که اطلاعات دقیقی از مشخصات فرش روی برچسب درج شده است .

سایت کارخانه تولید فرش کاشان, خرید اینترنتی فرش, خرید آنلاین فرش ماشینی, کارخانه فرش ماشینی کاشان, آدرس کارخانه فرش, فروش آنلاین فرش, تحویل فرش درب منزل
نـظـرات
نام و نام خانوادگی :
*
عنوان مطلب :
نظر شما :
*
دیگر مطالب کاربردی
ویژگی فرش های کاشان
فرش ماشینی 1200 شانه کاشان با کیفیت بالا
نکاتی قبل از خرید فرش ماشینی
فرش مناسب آشپزخانه
خرید اینترنتی فرش ارزان قیمت
ادامه
فرم ارتباط با واحد فروش اطلاعات تماس با فرش دیوان نماد اعتماد الکترونیکی نماد ضمانت پرداخت نماد ستاد ساماندهی
صاحب امتیاز : علی صدوقی
آدرس کارخانه : کاشان ، بلوار قطب راوندی ، کوی حکمت 33 ، شرکت فرش دیوان کاشان
واحد فروش : 9133647713 98+
تلفن ثابت : 03155534829
کد پستی : 8731653952
نماد اعتماد الکترونیکی
خرید اینترنتی فرش ماشینی
logo-samandehi