فرش مدرن

با مدرن شدن خانه‌های ایرانی و دکوراسیون‌های داخلی فرش‌های مدرن نیز که پیش از این در کشورهای اروپایی و آمریکا مرسوم بودند، وارد بازار ایران شدند. فرش‌های مدرن به راحتی با محیط ست می‌شوند اما تنها افرادی با سلایق خاص آن‌ها را می‌پسندند. در فروشگاه اینترنتی دیوان فرش‌های مدرن در دو دسته‌ بندی وینتیج، ترک و کودک ارائه می‌شوند که در ادامه متنوع‌ترین طرح‌های آن را می‌بینید.

بیشتر بخوانید

فرش مدرن

یکی از انواع فرش ماشینی که در سال های اخیر به صورت گسترده مورد استقبال مشتریان قرار گرفته است، فرش ماشینی مدرن است. فرش مدرن در واقع انقلابی در تولید فرش ماشینی بود که توانست بازار خوبی برای تولیدکنندگان محصولات فرش پیدا کند.

فرش وینتج

در سال های اخیر با پدیدار شدن روند جدیدی در صنعت فرش، شاهد ورود طرح‌های جدیدی به بازار ایران هستیم. فرش وینتج یا کهنه نما، نوعی فرش با طرح‌‌های بسیار قدیمی است. ظاهر این نوع فرش شبیه فرش‌های آنتیک است که گویی سال‌ها استفاده شده و به نظر کهنه و برخی اوقات رنگ رفته می‌رسد. فرش وینتج با سبک طراحی قدیمی و اصیل شرقی به هر دکوراسیونی فضای کلاسیک می‌بخشد و آن‌چنان با هر محیطی سازگار است که گویی سال‌هاست بخشی از آن دکوراسیون بوده. فرش کهنه نما اگرچه به ظاهر طرحی قدیمی دارد، برای دکوراسیون‌های مدرن بسیار مناسب است. یک فرش کهنه‌نما در فضای مدرن جذابیت دو چندان دارد و به فضای داخلی حال و هوای فرش دست‌بافت آنتیک را می‌دهد.

فرش ترک

نوعی دیگر از فرش‌های مدرن، فرش ترک است که طرح فانتزی دارد. فرش ترک برای اولین بار در شرکت فرش کاسپین ترکیه تولید شد و به همین خاطر طرح آن را ترک می‌نامند. این نوع فرش‌ها با 400 یا 500 شانه و تراکم پایین تولید می‌شوند و ارتفاع نخ خاب در آن‌ها به 11 میلی متر می‌رسد. این در حالی است که نخ خاب در فرش‌های 1200 شانه حدود 6 میلی متر ارتفاع دارد. همین نکته باعث می‌شود که فرش ترک جنس نرم و لطیفی داشته باشد. طرح‌های فرش ترک سنتی نیستند و عموما رنگ‌های روشن دارند. فرش ترک در عین سادگی بسیار جذاب است.

فرش کودک

امروزه فرش‌های کودک در طرح‌های فانتزی مختلف عرضه می‌شوند. تهیه فرش کودک با خرید اینترنتی بهتر و آسان‌تر است، چراکه تنوع طرح‌های فرش کودک در اینترنت بسیار زیاد است. شانه و تراکم پایین به همراه ارتفاع 11 میلی متری نخ خاب در این فرش‌ها باعث می‌شود که آن‌ها بسیار نرم و لطیف باشند و این همان چیزی است که کودک شما به آن نیاز دارد.

ارسال سریع و ایمن
بهترین کیفیت در ارائه خدمات
بهترین قیمت
پشتیبانی و مشاوره
پرداخت امن

تمامی حقوق سایت محفوظ و متعلق به فرش دیوان می باشد.

Copyright © Divan Carpet Co. 2021

09133605595
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید